RSS Feed

Co je naším cílem?

Naším cílem bylo vytvořit v Děčíně možnost alternativního vzdělávání pro předškolní děti, tak abychom uspokojili potřebu mnohých rodičů nabídnout svému dítěti nadstandardní vzdělávání a poskytnout mu příjemné a nenucené podmínky pro jeho přirozený rozvoj.

Chceme vybudovat takové místo, kde se rodiče i děti budou cítit dobře a budou moci čerpat stále nové zkušenosti. V rámci této aktivity bychom rádi umožnili rodičům setkávat se s odborníky na výchovu a vzdělávání dětí. Tak aby i oni mohli v domácím prostředí svým dětem poskytovat kvalitní, kreativní a svobodné vzdělání.

Naše občanské sdružení Montessori centrum Děčín se stalo zřízovatelem Soukromé mateřské školy SVĚT. Ta dětem kromě individuálního přístupu založeného na ctění pravidel Montessori pedagogiky nabídne také rozšířenou výuku angličtiny. 

Doufáme, že naše současné aktivity budou základem pro širší rozvoj alternativního vzdělávání v Ústeckém kraji a že se nám v budoucnu podaří poskytovat naše služby i na úrovni dalších stupňů vzdělávání.

 

© 2010 Montessoridecin.cz všechna práva vyhrazena

Created: Anexis s.r.o. | Designed: Jan Šmucar